Afica Look

( 3.50 )

Opinie (2)

Wykupiłam kupon z gruopona nie czytając wcześniej opinii

Wykupiłam kupon z gruopona nie czytając wcześniej opinii ale widocznie musiałam zobaczyć to na "własne oczy". Po pierwsze ciężko trafić. Brak totalnie reklamy. Salon znajduje się w piwnicy. Ciasno, brudno począwszy od podłogi po lustra, wszędzie bałagan, od razu chce się stamtąd uciec. Moja wizyta opóźniła się o 2 godziny. Klientka przede mną nie kryła swego niezadowolenia. Fryzjerka używa jednego ręcznika dla wszystkich, podczas czesania szarpie włosy, suszy suszarką 2 godziny gdyż ta ledwo zipie. Braki w asortymencie farb. Podczas oczekiwania na kolor pojawiła się druga z pracownic. Zachowanie wręcz "szokujące" -jakby nie było klientki. Nie przywitała na dzień dobry, pogmerała w swojej szafce po czym umyła włosy i zaczęła je prostować. Cały czas luźne pogaduszki, wycieczka na sklepy. I dziwić się dlaczego ten SALON tak wygląda. Żenujące!!!

Odwiedzałeś ostatnio Afica Look?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(2.85 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem