Auto-Myjnia

( 2.23 )

Opinie (12)

Korzystałam z myjni kilkukrotnie

Korzystałam z myjni kilkukrotnie. Za każdym razem, mimo uprzednio umówionej na konkretną godzinę usługi, odbiór auta był opóźniony. Ostatnim razem, gdy korzystałam z usług mycia i wymiany opon na zimowe odebrałam auto, które nie było do końca wysprzątane - w schowku na kubki były okruchy, na dodatek tapicerka i dywaniki były wilgotne. Na sam koniec dowiedziałam się, że muszę zapłacić więcej niż uzgadniałam telefonicznie, a to z uwagi na wielkość auta (mimo, że przy telefonicznej rezerwacji godziny pytana byłam o markę i model pojazdu). W odpowiedzi na moje pytanie dotyczące podwyższenia ceny, otrzymałam odpowiedź, że szef tak zarządził. Uważam, że szef powinien obniżyć cenę z uwagi na 3 godzinne opóźnienie w odbiorze auta, co zmusiło mnie do zmiany planów, gdyż nie miałam możliwości dysponować swoim autem na czas.

Moja dzisiejsza obserwacja dotyczy myjni samoobsługowej na

Moja dzisiejsza obserwacja dotyczy myjni samoobsługowej na Zamenhofa, przynależącej do Citroena. Od jakiegoś czasu jestem tu czestym gościem, bo to najtańsza możliwość umycia samochodu (nie licząc wiadra i wody). Myjnia jest na monety, mamy pod ciśnieniem wodę, do wyboru ciepłą i zimną, z płynem i bez. Dzięki monetom mamy możliwość wyboru zapłacimy, oczywiście zależy to też od stopnia zabrudzenia samochodu. Za pierwszym razem nie byłam do końca zadowolona, miałam bardzo brudny samochód i nie udało mi się go domyć, ale na mniejsze zabrudzenia myjnia sprawdza się doskonale.

Myjnia nowa więc wszystkie urządzenia idealne

Myjnia nowa więc wszystkie urządzenia idealne. na odebranie samochodu czekamy chwile ale tylko dlatego że nasze auto wyjeżdza bardzo dokładnie umyte. myjnia czynna jest w dni robocze od 9-17 a w soboty od 9 do ostatniego klienta. na miejscu mamy do dyspozycji wulkanizacje, prostowanie felg itd. gorąco polecam naprawdę porządna firma.

Postanowiłam umyć samochód na święta

Postanowiłam umyć samochód na święta. A dokładnie nie tyle umyć, co dać go do umycia. Wracając do domu przejeżdżałam koło myjni, stwierdziłam – podjadę, zobaczę czy jest kolejka. Kolejki nie było, więc bardzo zadowolona poprosiłam o umycie i nawoskowanie auta. Myjnia mieści się w pawilonie, całkiem sporym, w środku można naraz myć 2 samochody. Dla klientów jest coś w stylu poczekalni, taki mały kantorek, minusem jest, że jest w nim zimno – zmarzłam podczas oczekiwania. Dwóch panów zajęło się moim samochodem, pracowali bardzo szybko, ale dokładnie przy tym, szło im to bardzo dobrze. Szkoda tylko, że przy okazji musialam wysłuchać fragment rozmowy innych panów, chyba też pracowników, która przeprowadzona była przy użyciu wyrazów, których raczej w pracy nie powinno się używać... Samochód został starannie umyty, plus za dokładne wytarcie szyb, drzwi itp. Cena za usługę jest przystępna, wolę przyjeżdżać tu niż korzystać z samoobsługowych myjni na stacjach.

Po raz pierwszy korzystałem z tej myjni i pomimo

Po raz pierwszy korzystałem z tej myjni i pomimo , że jest samoobsługowa zasługuje na wysoką ocenę i taką otrzymuje ode mnie .Bardzo dobry dojazd , prosta obsługa , pomimo soboty brak kolejki , za umyci e z nabłyszczeniem zapłaciłem tylko 5 PLN dodatkowo skorzystałem z odkurzacza za 2 PLN który bardzo sprawnie odkurzył mi samochód w sumie w ciągu 10 minut za jedyne 7 PLN byłem zadowolony ze swojego dzieła bez żadnego wysiłku i zbędnego oczekiwania w kolejce zaoszczędziłem ok 25 PLN które musiałbym zapłacić na myjni z pracownikiem myjącym samochód . Gorąco polecam jest przyjemne z pożytecznym .Można tam dokonać także przeglądu technicznego auta ,czy tez naprawy.Ceny nie są wygórowane .

Do opisywanej przeze mnie myjni należy umówić się

Do opisywanej przeze mnie myjni należy umówić się telefonicznie, mam wtedy gwarancję, że zostanę obslużona punktualnie.Pani właścicielka witając uśmiechem zaprasza do środka,pyta czym może poczęstować, kawa czy herbata, czysto, schludnie , na stole dzienniki, babskie gazetki,cukier w czystej cukierniczce, wyłożone wizytówki, zabiera kluczyki i już się pracownicy interesują moim autem.Wszyscy wzbudzają zaufanie swooją otwartością, życzliwością, charakter pracy nie upoważnił pracowników do tego żeby wyglądać niechlujnie, czyste kombinezony , więc nie ma obaw, że moje auto zostanie poplamione przez nieuwagę.Tę myjnię uważam już za stałą bazę.

Z usług tej myjni korzystam od czasu do czasu

Z usług tej myjni korzystam od czasu do czasu ( z wyjątkiem okresu zimowego), mycie ręczne z woskowaniem i odkurzaniem to wydatek rzędu 40 zł, po jakimś czasie stali klienci płacą 30 zł.Tym razem przywiozłam męża po odbiór samochodu z warsztatu znajdującego się obok, kolejki do myjni nie było a klient właśnie odjechał wiec skorzystałam. Dwóch pracowników natychmiast zajęło się moim samochodem.Najpierw auto zewnętrznie dokładnie zmoczono, potem wodę połączono z szamponem, spłukano pianę, następnie woskowanie, polerowanie i auto umyte.po tych zbiegach odkurzanie, bardzo dokładne - od bagażnika, poprzez półkę, siedzenia ,wycieraczki, wszystkie zakamarki i podłogę.Solidnie "miejsce w miejsce", na końcu wyczyszczono szyby, sprzątanie kompleksowe - obsługa "full - wypas", mogłam zapłacić i odjechać. Pracownicy "uwijają' się jak mogą odziani w kombinezony i odpowiednie obuwie, mili, życzliwi, skorzy do żartów, jak większość mężczyzn,zwłaszcza gdy zjawiają się kobiety i nie ma w tych słowach ani odrobiny złośliwości, tak to już jest,że "kobiety łagodzą obyczaje". Ten zakład to jedno pomieszczenie wewnątrz budynku i teren przy zakładzie dzielony razem zakładem Auto-Naprawy, nie ma wyraźnej granicy, toteż otoczenie pozostawia wiele do życzenia, bo przypomina swoiste składowisko rzeczy niepotrzebnych - resztki aut, jakieś opony i wiele innych "gratów". Pewnie pracownicy nie mają czasu na porządkowanie, albo nie do końca im się chce.Nie wiem jak inni, ale ja z obsługi jestem zadowolona, choć widok otoczenia mnie nie zachwycił.

Mój samochód był już bardzo brudny

Mój samochód był już bardzo brudny, więc wybrałam się na myjnię przy ulicy Jedności Narodowej. Myjnia ma 7 samoobsługowych stanowisk, dzięki temu koszty umycia samochodu są niższe niż w myjniach obsługowych. Niestety wadą jest fakt, iż osoby które nie mają oświadczenia mogą się nieźle zmoczyć. Myjnia spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających kierowców. Kolejki są umiarkowane.

Mój samochód znów był brudny

Mój samochód znów był brudny. Miałam jeszcze kilka spraw do załatwienia i nie miałam najmniejszej ochoty myć tego dnia auto sama więc podjechałam na myjnię samochodową ręczną przy ulicy Sienkiewicza. Myjnia mieści się w niewielkim lokalu. Wnętrze jest dośc uporządkowane. Pracownicy mają czyste kombinezony. Oferta myjni jest bardzo rozbudowana. Ceny kształtują się na umiarkowanym poziomie Poprosiłam o zwykłe mycie samochodu na zewnątrz. Pracownicy działali bardzo sprawnie więc po kilku minutach miałam już czysty i błyszczący samochód.

Nie mam pojęcia jak to się dzieje

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale mój samochód jest ciągle brudny. Słyszałam ostatnio o samoobsługowej myjni przy ulicy Artyleryjskiej i postanowiłam tam zajechać. Myjnia jest faktycznie samoobsługowa. W zależności od tego z jakich funkcji chcemy skorzystać i ile czasu zajmie nam mycie, tyle musimy wrzucić monet. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które lubią myć samochód, a nie lubią czekać w kolejkach. Ponadto opłaty dla osoby wprawionej w samodzielnym myciu samochodu są niższe niż na myjniach automatycznych.

Dnia 21

Dnia 21.11.2009 udałem się do Auto-Myjni. Od razu zostałem spytany o rodzaj usługi, jakiej sobie życzę. Po wysłuchaniu moich oczekiwań przystąpiono do realizacji. Okresami w mycie mojego pojazdu włączały się osoby, które akurat w dznym momencie nie miały nic do roboty. Dzięki temu zostałem bardzo solidnie i szybko obsłużony. Cena za usługę była w granicach kwot za tego typu usługi w mieście.

Odwiedzałeś ostatnio Auto-Myjnia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • myjnia samochodowa

Podobne firmy w okolicy

Auto-Max

(4.00 )

PHU Błysk

(4.50 )

Automyjnia Wodolot

(4.83 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem