Agencja

( 5.00 )

Opinie (1)

Do tej agencji zawsze chodzę na ksero

Do tej agencji zawsze chodzę na ksero(30 groszy od strony) oraz aby wpłacić pieniądze. Jest to najtańszy w okolicy punkt wpłat(rachunki 1zł za przelew, inne wpłaty 2zł za przelew). Pochwalić muszę również szybkość – przy okienku spędzam około minuty, a wpłata na koncie jest już następnego dnia około godziny 12.00. Panie z obsługi zawsze są miłe, uśmiechnięte i przyjaźnie nastawione do klientów. W punkcie tym można również wykupić sobie zdrapki, w których można wygrać pieniądze. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Agencja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem