Hurtownia Farmaceutyczna

( 0.50 )

Opinie (1)

W dniu 15 listopada br kupiłam w aptece prxzy Młodzieży

W dniu 15 listopada br kupiłam w aptece prxzy Młodzieży Polskiej cisnieniomierz.Niestety, po dwóch dniach oikazało się, iż podaje złe dane/zawyża je/.Oddałam więc go do apteki, a ta wysłała do Hurtowni Farmaceutycznej w Dąbiu, przy ul.Pomorskiej 115b.Od t6ego dnia, tj. od 17 listopada, nikt z tej hurtowni nie kiwnął nawet palcem, aby sprzęt przesłać do dystrybutora tj.do IMT bw Krakowie.Albo nie można było się połączyć z pracownikami hurtowni/a próbował tego przedstawiciel dystrybutora, jak i personel apteki/, albo odpowiadano wymijająco.Jesteśmy ludźmi z podeszłym wiueku i mężowi zalecono codzienne badania ciśnienia, gdyż jest po poważnej operacji układu krążenia.Niestety, choć ciśnieniomierz nie był tani/115 zł/, nie możemy z niego korzystać przez indolencję nieodpowiedzialnych ludzi.

Odwiedzałeś ostatnio Hurtownia Farmaceutyczna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ortmed

(1.00 )

Beltone

(4.00 )

Fel-Med

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem