KAFKA

( 2.00 )

Opinie (2)

Byłem dzisiaj w serwisie komputerowym w sprawie naprawy

Byłem dzisiaj w serwisie komputerowym w sprawie naprawy klawiatury na laptopie.Odrazu po wejściu zauważyłem zapach lutowania,który był nie bardzo przyjemny.Niestety ani przy kasie ani gdzieś indziej nie zauważyłem mastera albo konsultanta.W środku na podłodze jak równieżi półkach był kurz.Lokalizacja serwisu jest nie wygodna,znałazłem adres w internecie,ale przy wejściunie było rzadnych znaków czy wskażników na serwis.Podeszłem do stanowiska i zapókał,ale nikt nie pojawił się i w następne 10 minut.Dla tego zrezygnowałem z usług tej firmy.

Odwiedzałeś ostatnio KAFKA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Acer

(4.00 )

Lexmark International

(4.50 )

Lenovo

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem