Autokomis

( 5.00 )

Opinie (1)

Do komisu samochodowego przy alei Piastów wybrałem się wraz

Do komisu samochodowego przy alei Piastów wybrałem się wraz ze znajomym aby rozejrzeć się za jakimś autem dla niego. Ogólne moje wrażenie z tej wizyty jest bardzo dobre. Komis jest fantastycznie zlokalizowany, ponieważ znajduje się tuż przy głównej drodze, jest również bardzo dobrze oznakowany. Na placu panuje porządek, a samochody są odpowiednio wyeksponowane. Obsługa jest bardzo sympatyczna, bardzo szybko zostaliśmy zauważeni i powitani słowami: „Dzień dobry”. Personel wykazał się nie tylko wyjątkowym zaangażowaniem w obsługę klienta, ale również doskonałą znajomością aktualnej oferty i panujących obecnie trendów na rynku motoryzacyjnym. Obsługa była bardzo miła i nie było mowy o nachalności.

Odwiedzałeś ostatnio Autokomis?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem