36,6

( 0.50 )

Opinie (2)

Od pewnego czasu ukazuje się reklama 36

Od pewnego czasu ukazuje się reklama 36.6 o rozmowach bez endu. Sama reklama jest według mnie na żenująco niskim poziomie, tekst pioseneczki również nie jest ani ambitny, ani interesująca. Bazuje na pierwotnych instynktach i sex-ie. Murzynki kręcące tyłkami mają zachęcać do korzystania z sieci. Tekst pioseneczki jest również słabo słyszalny, jak by mało wyraźny.

Dzisiaj właśnie od tego operatora sieci komórkowej dostałam

Dzisiaj właśnie od tego operatora sieci komórkowej dostałam smsem oferte promocyjną "Prezent na majówkę". jestem zadowolona z tej sieci bardzo, ponieważ co miesiąc korzystam z takich ofert jak Chill Bill, Gadka szmatka i inne. Operator ten pozwala mi za naprawdę niewielkie pieniądze utrzymać mój telefon. jest to ok.30 zł na miesiąc.

Odwiedzałeś ostatnio 36,6?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.14 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem