Dialog

( 4.14 )

Opinie (112)

Pierwsze co już na wstępie podnosi ciśnienie to czas

Pierwsze co już na wstępie podnosi ciśnienie to czas oczekiwania. Nie dzwonię między 12-16. Dzwonię ok 20. I dalej jestem narażona na tą dziwną i wciąż tą samą muzykę. Z obsługi samej w sobie jestem zadowolona. Gorzej z wewnętrznym przepływem informacji. Przykład: trzy miesiące temu podpisałam nową umowę, wysłałam ją faxem, i od dwóch miesięcy płacę nowe stawki, aż tu co chwilę dzwoni konsultant pytając czy chciałabym podpisać z nimi umowę bo oni nie widzą żebym cokolwiek przedłużała (a przypominam, że od dwóch miesięcy mam już nowe stawki).

Choć kolejki nie było musiałem czekać na obsługę

Choć kolejki nie było musiałem czekać na obsługę . W całym salonie było parę stanowisk lecz nie obsadzonych. Pani nie próbowała powstrzymać mnie od decyzji rezygnacji z internetu. Schludnie ubrana, miejsce na oczekiwanie dla klientów., dostępne ulotki i materiały produktowe

Źle.

Źle.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

14.04.2013
Dialog Inna forma kontaktu

Konsultantka odpowiadała na moje pytania w sposób

Konsultantka odpowiadała na moje pytania w sposób opryskliwy i wyraźnie próbowała mnie zbyć. Zrezygnowałam z usług tej firmy.

Odwiedzałeś ostatnio Dialog?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

TELE 2

(4.54 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem