"MIMAR" ELEKTROMECHANIKA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH"

( 0.50 )

Opinie (1)

Dwa tygodnie temu poprosiłam męża ażeby zawiózł

Dwa tygodnie temu poprosiłam męża ażeby zawiózł mikrofalówkę do serwisu, żeby wymienić żarówkę. W serwisie powiedziano nam, że nie posiadają żarówki do takiego sprzętu i że będą musieli zamówić. Nikt z pracowników nie potrafił powiedzieć ile potrwa oczekiwanie na tę żarówkę. Mówiono, że około dwóch trzech dni. W efekcie na wymianę czekaliśmy okrągły tydzień. Nie informowano nas czy żarówkę wymieniono czy nie, lub kiedy to nastąpi. Mąż chodził do serwisu codziennie żeby usłyszeć: "Przykro mi, jeszcze nie jest gotowe". Dziwne że w dzisiejszych czasach wymiana żarówki zajmuje tydzień czasu. Przecież to tylko żarówka. Pracownik za każdym razem sprawiał wrażenie znudzonego i niezbyt zainteresowanego klientem. Prowadził długie rozmowy przez telefon, a biedny klient musiał czekać końca, jeśli chciał być obsłużony. Nie polecam tego serwisu. Są jeszcze inne serwisy w Sanoku, ale do tego akurat na pewno się już nie udam. Kto wie ile będzie czekać przy jakiejś innej naprawie.

Odwiedzałeś ostatnio "MIMAR" ELEKTROMECHANIKA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BEKO

(4.57 )

AEG

(4.00 )

Amica

(3.87 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem