Ambulatorium

( 4.00 )

Opinie (1)

Ze skierowaniem na badania udałam się do ambulatorium

Ze skierowaniem na badania udałam się do ambulatorium mieszczącego się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Kiedy podeszłam pod ambulatorium okazało się, że jest tam ogromna kolejka. Przede mną stało około 10 osób. Na dodatek kolejka była nieskoordynowana i dwa razy miała miejsce sytuacja, że ktoś wcisnął się bez kolejki. Przy recepcji siedziały dwie pielęgniarki, które "szanowały pracę" i za bardzo nie zależało im na sprawnym rozładowaniu kolejki. Kiedy po około 10 minutach udało mi się zarejestrować na badanie, kolejne 10 minut musiałam czekać w kolejce do gabinetu badań. Tam również pacjentów obsługiwały dwie pielęgniarki. Ale pobieranie krwi szło im sprawniej niż zapisywanie pacjentów w recepcji. Pielęgniarka w gabinecie zabiegowym powiedziała mi, że wyniki będą do odebrania jeszcze tego samego dnie po godzinie 14. Ambulatorium niedawno było remontowane, więc jego strona wizualna pozytywnie wpływa na moją ocenę. W porównaniu do całego szpitala, to miejsce jest naprawdę nowoczesne i przyjemne dla oka. Podoba mi się, że na ścianie wisi ogromna tablica z cennikiem różnych badać. Dzięki temu pacjenci mają ogląd ile kosztuje poszczególne badania.

Odwiedzałeś ostatnio Ambulatorium?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem