AGIS

( 5.00 )

Opinie (1)

Ponieważ kończyło mi się lekarstwo wybrałam się z receptą

Ponieważ kończyło mi się lekarstwo wybrałam się z receptą do apteki. W kolejce stały 3 osoby lecz obsługiwały 2 panie więc kolejka sprawnie się posuwała. Były otwarte dwa okienka. Ja byłam obsługiwana przez panią lat około trzydziestu, szczupłą, włosy czarne, krótko ścięte, grzywka cięta na skos. Pani spojrzała na mą receptę i stwierdziła że nie ma tego lekarstwa. Ja się spodziewałam takiej odpowiedzi gdyż od jakiegoś czasu trudno go dostać. Zaproponowano mi, że zostanie ono zamówione i dostarczone do apteki tak że mogłabym go odebrać w poniedziałek. Niestety było mi ono potrzebne na sobotę więc pani aptekarka zaproponowała że zadzwoni do innych aptek i popyta abym nie musiała szukać lekarstwa na terenie Zabrza. Okazało się że lekarstwo było w innej aptece. Dostałam dokładny adres tak że szybko rozwiązał się mój problem i mogłam zrealizować receptę bez zbędnego szukania. W ogóle często zaopatruje się w tej aptece i zawsze jestem w pełni profesjonalnie obsłużona. Panie są zawsze uśmiechnięte i chętne do pomocy.

Odwiedzałeś ostatnio AGIS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem