Alar

( 4.50 )

Opinie (1)

Poszukiwałem alarmu do swego telefonu

Poszukiwałem alarmu do swego telefonu, dlatego też, od kilku dni rozglądam się za ciekawą ofertą. W Internecie znalazłem adres firmy Alar. Po podjechaniu pod firmę, okazało się, że firma jest dobrze oznakowana. Po wejściu na teren salonu, zauważył mnie pracownik, który zapytał się, w czym mi może pomóc. Poinformowałem go, iż poszukuję alarmu do swego samochodu. Zaprosił mnie do biura, gdzie znajdowała się szefowa. Po zajęciu miejsca, otrzymałem propozycję, wytłumaczając jednocześnie, co w zamian otrzymam. Nie zdecydowałem się od razu na podjęcie decyzji, gdyż chciałem jeszcze zapoznać się z innymi ofertami innych firm. Minusem był bałagan w biurze. Można było zauważyć liczne pudełka porozstawiane w środku.

Odwiedzałeś ostatnio Alar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

SPEC-3

(5.00 )

oponeo.pl

(5.00 )

AutoCentrum

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem