"UNIMED" Spółka z o.o.

( 1.00 )

Opinie (1)

Na początku był chaos… Później było trochę lepiej

Na początku był chaos… Później było trochę lepiej, ale po kolei. Firma w której pracuję wysłała mnie na badania okresowe. Badania te zostały zlecone firmie Unimed mieszczącej się w pobliżu mojego zakładu. Na badania zgłosiłem się o godzinie 7:10, zauważyłem że poza mną jest jeszcze około 20 pacjentów którzy przyszli w tych samym celu co ja. Po zarejestrowaniu się zostałem skierowany do jednego z pokoi, w którym znajdowały się dwie pielęgniarki. One bowiem decydowały o rodzaju i ilości badań w zależności od zajmowanego stanowiska czy uprawnień. Ja, podobnie jak wszyscy pacjenci zostałem w pierwszej kolejności skierowany do laboratorium celem pobrania materiału do badań. Do tego momentu wszystko przebiegało bez zakłóceń. Wróciłem do rejestracji. Jedna z pielęgniarek skierował mnie na badanie EKG, podobnie jak wszystkich pacjentów. To nic że do laryngologa i okulisty nie było nikogo i lekarze czekali na pacjentów. Widać pielęgniarki uznały, że w kupie siła i po kolei kierowała każdego z pacjentów do konkretnego specjalisty, czyli najpierw EKG potem wszyscy do laryngologa a dopiero na końcu do okulisty. Żadnej logistyki, a przecież można było część osób skierować do okulisty a część do laryngologa czy innego specjalisty w zależności, kto, na jakie badania został skierowany. Kilku pacjentów zwróciło uwagę na ten stan pielęgniarkom lecz efekt był taki że atmosfera stała się jeszcze bardziej napięta. Powiem szczerze, że nie rozumiem takiego zachowania, byłem bowiem na podobnych badaniach dwa lata wcześniej w tej samej firmie i zupełnie inaczej przebiegała ta część logistyczna. Jedna z pielęgniarek na bieżąco sprawdzała stan kolejek do poszczególnych specjalistów i kierowała pacjentów tam gdzie akurat była mniejsza kolejka. Całość przebiegała sprawnie i szybko, nie to co teraz. Firma zamiast poprawić obsługę i swój wizerunek działa zupełnie odwrotnie. Jestem rozczarowany. Na pochwałę zasługuje jednak fachowość specjalistów, tzn. nie ograniczali się oni tylko do pobieżnego sprawdzania stanu zdrowia lecz naprawdę porządnie i szczegółowo sprawdzali poszczególne części mojego ciała :).

Odwiedzałeś ostatnio "UNIMED" Spółka z o.o.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.15 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem