Bailine

( 1.50 )

Opinie (1)

Bailine oferuje modelowanie sylwetki za pomocą

Bailine oferuje modelowanie sylwetki za pomocą elektrostymulacji. Zacznę od wystroju - w salonie jest kilka łóżek zabiegowych, oddzielone są pomiędzy sobą kotarami, nie wygląda to zbyt elegancko i nie robi dobrego wrażenia. Sam zabieg jest nieprzyjemny - odczuwa się coś w rodzaju kłucia, przy większym natęzeniu nawet ból. Niestety zabieg jest również nieskuteczny. Miałam całą serię zabiegów i poprawa była znikoma. Cellulit nie zniknął, obwód ciała się nie zmniejszył, jedynie skóra wyglądała na nieco bardziej napiętą. Jak dla mnie wyrzucone pieniądze. Jedyny plus za obsługę - właścicielka lokalu miła, uprzejma, kontaktowa.

Odwiedzałeś ostatnio Bailine?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mary Kay

(4.50 )

Lasermedica

(5.00 )

Mydlarnia

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem