Centrum Okien i Drzwi

( 1.00 )

Opinie (1)

Chciałabym ostrzec przed tą firmą wszystkich

Chciałabym ostrzec przed tą firmą wszystkich, którzy planują zakup okien do domków jednordzinnych i rolet. Firma z pozoru wydaje się kompetentna i ma rewelacyjne ceny na okna plastikowe. Szef profesjonalny , przyjeżdża na pomiar z odpowiednim sprzetętm i do czasu oferty i zaliczki wszystko jest ok. Niestety później okazuje się , że pierwotny termin zmieniany jest wielokrotnie co przy budowie domu mocno utrudnia zgranie z innymi ekipami. Montażyści - pożal się boże - niechlujni i nie uważają jak montują wiec nowe okna od razu mają rysy. Nam pękła szyba po 8 miesiącach od montażu (gdzie dom był jeszcze nie zamieszkany) i czekaliśmy 2,5 miesiąca na wymianę. Nie chcieli spisywać żadnego protokołu reklamacyjnego.Również przy kuciach brakowało nam plastikowych elementów- to również kazali nam samemu załatwiać. A przy regulacji rolet ( na którą przyjeżdżali 3 razy i nadal temat ich przerasta) jeden z montażystów był po prostu chamski i niegrzeczny. Warto zapłacić czasami więcej ale mieć pewność, że nie będzie problemu z serwisem.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Okien i Drzwi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(3.52 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem