"W Przychodni"

( 2.00 )

Opinie (1)

10 listopada kupowałem lekarstwa dla córki podczas nocnego

10 listopada kupowałem lekarstwa dla córki podczas nocnego dyżuru. Po pewnym czasie okazało się, że brakuję jednego leku do dokończenia kuracji. Padły podejrzenia, że lek został mi sprzedany w mniejszej ilości. Udałem się do apteki w celu sprawdzenia tego. Poprosiłem o wgląd w realizowaną przeze mnie receptę. Odmówiono mi tego - bo rzekomo jest to dostępne tylko dla kierowniczki apteki - a jej już nie ma. Nic nie pomogły wyjaśnienia, że jest to istotne dla zdrowia moje córki. Udało mi się zastać kierowniczkę dopiero po kilku dniach i ta z oporami, ale jednak pokazała mi tę receptę. Pomyłkę popełnił lekarz, który przepisał zbyt małą ilość leku w stosunku do zaleconego przez niego dawkowania. Jednak trudności w uzyskaniu informacji ze strony apteki, skutecznie mnie do niej zniechęciły.

Odwiedzałeś ostatnio "W Przychodni"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem