Hurtownia Sobik

( 4.00 )

Opinie (1)

Jeżeli chcemy kupić Sadpol lub szczotki do czyszczenia

Jeżeli chcemy kupić Sadpol lub szczotki do czyszczenia pieca, lub jakiekolwiek piece lub kotły, to myślę , ze w tej hurtowni to możliwe. W środku czysto. Dość duża hala ekspozycyjna z piecami- kotłami, oprócz tego różnego rodzaju sprzęt potrzebny i przydatny w użytkowaniu tych urządzeń. Sklep dobrze uporządkowany, wszystko przejrzyście ułożone i opisane, na towarze ustawione ceny. Za ladą mili sprzedawcy, dobrze znający asortyment. Nie musieliśmy czekać zbyt długo, żeby ktoś nami się zainteresował. Po chwili mieliśmy wszystko, po co przyjechaliśmy w torbie, zapłaciliśmy i wyszliśmy zadowoleni po szybkich zakupach. Nie wiedziałam, że zakupy w takim miejscu mogą być przyjemnością.

Odwiedzałeś ostatnio Hurtownia Sobik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Viessmann

(5.00 )

SzyMa

(5.00 )

Metalowiec

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem