JobImpulse

( 3.50 )

Opinie (3)

Korzystam z usług tej firmy już spory okres czasu i nie

Korzystam z usług tej firmy już spory okres czasu i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Jest to firma, która rekrutuje osoby na stanowiska pracy tymczasowej. Wynagrodzenie wypłacane jest również od tej firmy i nie zdarzyło się jeszcze aby firma nie wywiązała się z umowy co do czasu wypłaty wynagrodzenia. Kontakt z firmą jest łatwy i przyjemny, chociaż ostatnio przedstawiciel firmy za każdym razem dzwoni z innego numeru co kiedyś się nie zdarzało. Generalnie polecam tą agencję pracy tymczasowej, jest to konkretna i wiarygodna firma na której można polegać.

Odwiedzałeś ostatnio JobImpulse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(2.75 )

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem