Accent

( 4.50 )

Opinie (1)

Wprawdzie było to już dawno temu ale dobrze zakorzeniło się

Wprawdzie było to już dawno temu ale dobrze zakorzeniło się w mojej pamięci. Kilka słów o krakowskiej szkole językowej „Accent”. Niewątpliwie muszę napisać, że miałem przyjemność się w niej uczyć. Zacznę jednak przekornie od tego co mi się nie podobało. Niestety ja miałem takiego pecha , że moja salka do nauki była usytuowana w piwnicy budynku szkoły. W okresie kiedy na zewnątrz było ciepło wewnątrz było przyjemnie chłodno, niestety kiedy na zewnątrz panował mróz, wewnątrz było bardzo zimno, tak zimno, że palce kostniały. Jest to na szczęście jak zauważyłem na stronie internetowej szkoły, historia budynku, w którym szkoła Accent nie ma już swej siedziby. Poza tym wszystko mi się podobało. Moja grupa lekcyjna liczyła sześć osób. Nawet kiedy przychodziły dwie osoby zajęcia się odbywały i szczerze mówiąc dawały one najwięcej. Zwykłe lekcje w większym gronie były ciekawie prowadzone, nie było monotonni, każdy był „zmuszany” do aktywności. Prowadząca zajęcia była bardzo miła, przy czym wymagająca. Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, zawsze z jakimś nowym ciekawym ćwiczeniem. Z tego co pamiętam płaciłem za kurs tyle co moi koledzy w innych szkołach w owym czasie. Polecam tę szkołę.

Odwiedzałeś ostatnio Accent?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avalon

(4.31 )

Alliance Française

(1.50 )

Axon Międzynarodowa Sieć Nauczania

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem