Job Impulse

( 2.50 )

Opinie (2)

W ubiegłym miesiącu podjęłam współpracę z agencją pracy

W ubiegłym miesiącu podjęłam współpracę z agencją pracy tymczasowej job impulse. Przyznam, że jestem negatywnie nastawiona do wszelkich agencji pracy, ale do tej jednej mam pozytywny stosunek. Podpisałam umowę dotyczącą pracy dorywczej przy inwentaryzacji. Przede wszystkim job impulse oferuje dosyć wysoką i konkurencyjną stawkę godzinową w porównaniu do innych ofert. Poza tym obsługa jest bardzo konkretna i kompetentna. Jednocześnie doradca na bieżąco informuje przy pomocy sms-ów o nowych zleceniach i terminach wyjazdów. Nie wiem jeszcze jak wygląda terminowość wypłacania wynagrodzenia, ale póki co jestem zadowolone z tego typu współpracy.

Odwiedzałeś ostatnio Job Impulse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem