Job Impulse

( 2.50 )

Opinie (2)

W ubiegłym miesiącu podjęłam współpracę z agencją pracy

W ubiegłym miesiącu podjęłam współpracę z agencją pracy tymczasowej job impulse. Przyznam, że jestem negatywnie nastawiona do wszelkich agencji pracy, ale do tej jednej mam pozytywny stosunek. Podpisałam umowę dotyczącą pracy dorywczej przy inwentaryzacji. Przede wszystkim job impulse oferuje dosyć wysoką i konkurencyjną stawkę godzinową w porównaniu do innych ofert. Poza tym obsługa jest bardzo konkretna i kompetentna. Jednocześnie doradca na bieżąco informuje przy pomocy sms-ów o nowych zleceniach i terminach wyjazdów. Nie wiem jeszcze jak wygląda terminowość wypłacania wynagrodzenia, ale póki co jestem zadowolone z tego typu współpracy.

Odwiedzałeś ostatnio Job Impulse?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(0)

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem