"Wyspa Skarbów"

( 5.00 )

Opinie (1)

To klub opieki dziennej nad dziećmi zorganizowany w formie

To klub opieki dziennej nad dziećmi zorganizowany w formie mini przedszkola. Firma świadczy w ładnie wyposażonych salach obsługę opieki nad dziećmi w wieku od1,5 do 4 lat. Nie trzeba wykupować miesięcznej opieki, ale nabywa się karnet na określoną liczbę godzin. Później uzgadnia się z kierownictwem mini przedszkola terminy pobytu dziecka. Po rozmowie z kierownictwem można wyciągnąć wniosek, że podchodzą do każdego przypadku indywidualnie. A samo przedszkole oferuje wiele ciekawych atrakcji dla dzieci. na pięcioro dzieci przypada jedna opiekunka, jest lekarz pediatra oraz pielęgniarka.

Odwiedzałeś ostatnio "Wyspa Skarbów"?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

maMMaija

(5.00 )

Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka

(5.00 )

Stokrotka

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem