Ama Vita

( 0.50 )

Opinie (2)

To umawianie na godziny nie ma sensu bo juz pediatra

To umawianie na godziny nie ma sensu bo juz pediatra spóżnia sie pół godziny a potem każdy pacjent jest inaczej (czasowo) obsługiwany. Często czekam tam nawet do godziny na wejście od wyznaczonej godziny. Czysty PRL a mówiąc jezykiem młodych MASAKRA nie przychodnia!! ................................................

Do przychodni udałam się na umówioną miesiąc wcześniej

Do przychodni udałam się na umówioną miesiąc wcześniej wizytę.W chwili wejścia w przychodni panował duży tłok.Było późne popołudnie.Wszystkie miejsca siedzące w poczekalni zajęte były przez pacjentów,na twarzach których malowała się nie tylko choroba ale i zmęczenie długim wyczekiwaniem na przyjęcie przez lekarza.W celu sprawnej organizacji, jak sądzę wymyślono rejestrację na konkretne, określone godziny.Zgodnie z takim właśnie zwyczajem i porządkiem zapytałam kto jest ostatni i na jaką ma godzinę, bo chciałam wypozycjonować się w kolejce.Jakiś mężczyzna odpowiedział,że on jest ostatni.Gdy zapytałam na jaką ma godzinę odpowiedział,że nie ma określonego konkretnego terminu.Zdezorientowana zapytałam zatem według jakiego porządku ludzie wchodzą bo ja jestem jednak zarejestrowana na konkretną godzinę-16.15.Do rozmowy impulsywnie włączyła się przysłuchująca się naszym rozmowom rejestratorka.Bardzo zdziwiona,że nie znam porządku pracy alergologa powiedziała do mnie dość niegrzecznie ,że dzisiaj przecież poniedziałek,że w poniedziałki od 16 do 17 przyjmowani są tylko pacjenci na odczulanie.Gdy powiedziałam,że nie wiedziałam o tym oraz,że mnie wyznaczono datę konsultacji na dzisiaj i właśnie w owych feralnych dla mnie godzinach rejestratorka lekko arogancko i ironicznie zapytała"kto pani wyznaczył?".Inna rejestratorka- odpowiedziałam.Pani sprawdziła i niezadowolona stwierdziła,że zgadza się.Żeby nie kontynuować sporu i ukrócić gehennę związaną z zamieszaniem zapytałam po prostu rejestratorkę kiedy mam wejść na co ona odpowiedziała :"pani wejdzie, oni wchodzą i wychodzą".Nie dość,że rejestratorka nie próbowała konstruktywnie rozwiązać problemu to jeszcze podając tego typu "'precyzyjną" informację wprawiła mnie swoją postawą w osłupienie połączone ze zdumieniem spowodowane brakiem wyobraźni i zwykłej ludzkiej życzliwości, którą to cechę z pewnością powinni posiadać ludzie zatrudnieni w służbie zdrowia.

Odwiedzałeś ostatnio Ama Vita?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.19 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem