Pod żaglem

( 4.50 )

Opinie (1)

Na campingu mieliśmy zarezerwowany pięcioosobowy domek

Na campingu mieliśmy zarezerwowany pięcioosobowy domek campingowy. Z pewnych powodów zdecydowaliśmy się przyjechać wcześniej, mając nadzieję, że będziemy mogli jedną noc przenocować w namiocie, ale właścicielka wyszła z propozycją wynajęcia na tę noc przyczepy, co przyjęliśmy z chęcią. Przy płaceniu właścicielka najpierw powiedziała, że rozliczymy się jutro, po czym chwilę później poprosiła o pieniądze, co mnie troszkę zdziwiło. Kolejna rzecz: właścicielka pomyliła się w obliczeniach na naszą niekorzyść, jednak gdy pod koniec zwróciliśmy jej na to uwagę, podliczyła wszystko, przyznała nam rację i zwróciła sumkę. Do czystości domku nie mam żadnych zastrzeżeń, warunki były świetne, a cena bardzo niska a jeszcze obniżona, bo już nadchodził koniec sezonu. Jedyne zastrzeżenia można było mieć do sanitariatów: w WC często psuło się światło, nie było też zamykanych drzwi na klucz, a jedynie wejście i drugie drzwi- harmonijka, która czasem wypadała. Niskie było też ciśnienie gorącej wody, w dodatku śmierdziała ona tak, że po umyciu włosów miałam wrażenie, że przed chwilą je farbowałam. Jednak jak na obozowe warunki, nie było wcale tak źle. Kiedy padło światło w domkach, pani właścicielka szybko zaczęła działać i naprawiła oświetlenie, była to zresztą naprawdę miła i ugodowa kobieta. Podsumowując: ten camping to dobry wybór.

Odwiedzałeś ostatnio Pod żaglem?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oaza

(4.00 )

Proxial

(0.50 )

Bachus

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem