Grupa InterCadr Sp. z o.o.

( 0.50 )

Opinie (1)

Jestem bardzo nie zadowolony z usług tego pośrednictwa

Jestem bardzo nie zadowolony z usług tego pośrednictwa. Zostałem zatrudniony do pracy tymczasowej na okres miesiąca z czego umowa została zerwana już po tygodniu pracy. Ponad to z każdą sprawą dzwonią i wymagają przybycia do swojej siedziby, niestety muszę stwierdzić że pracują tam niekompetentne panie ponieważ wystały rachunek na zła kwotę które same podpisały. Fakt przez telefon są miłe i kontakt jest dobry, jednak w spotkaniu są nie rzeczowe i często wprowadzają w błąd.

Odwiedzałeś ostatnio Grupa InterCadr Sp. z o.o.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

ADECCO

(2.75 )

Randstad

(2.00 )

Start People

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem