ACTIVE LADY FITNESS

( 2.50 )

Opinie (6)

Fitness klub Active Lady jak nazwa wskazuje to klub

Fitness klub Active Lady jak nazwa wskazuje to klub utworzony z myślą o kobietach. Do prowadzenia zajęć nie mam zastrzeżeń. Możemy skupić się na spalaniu tkanki tłuszczowej (fat burner, get your shape), rzeźbieniu ciała (płaski brzuch) bądź relaksie i tańcu (latino, dance aerobik). Ograniczeniem są jednak godziny otwarcia klubu: tylko od poniedziałku do piątku i zazwyczaj od 17 do 21. Moim zdaniem brakuje też siłowni dla kobiet- wiele z nas lubi np. skorzystać z bieżni czy tzw. orbitreka. Uważam, że ceny nie są adekwatne do proponowanej oferty. Jednorazowe wejście kosztuje 12 zł, karnet na 10 wejść- 80 zł. Z pierwszych zajęć można skorzystać bezpłatnie.

Podczas zakupu karnetu miałam uczucie

Podczas zakupu karnetu miałam uczucie, że Rececjonistka obsługuje mnie jakby za karę, ledwie lakonicznie odowiedziała na podstawowe pytania dotyczące faktur, oferty. Nie oprowadziła, ani nie wytłumaczyła gdzie sa jakie pomieszczenia, nawet nie podała planu zajęć, sprzedaż wody to było zadanie prawie nie wykonalne, no cóż? To był pierwszy i ostatni karnet w tym ośrodku.

Znalazłam ostatnio w swojej skrzynce pocztowej ulotkę

Znalazłam ostatnio w swojej skrzynce pocztowej ulotkę nowego klubu fitness dla kobiet. Na pierwszy rzut okaz oferta klubu wydaje się całkiem atrakcyjna. Zajęcia prowadzone są codziennie od 18-ej do 21-ej. Na ulotce wypisano nawet imiona instruktorek oraz rodzaje ćwiczeń, jakie są wykonywane w konkretnych godzinach. Na ulotce znalazłam też numer telefonu oraz dokładny adres. Jedyne czego mi brakowało to cena jaką trzeba zapłacić uczestnicząc w tych zajęciach.

Obsługa klubu jest sympatyczna

Obsługa klubu jest sympatyczna, choć pani pracująca w recepcji w pierwszym momencie wydała mi się jakaś niedostepna. Po krótkich rozmowach, zmieniam zdanie i myślę, że jest miła. Bardzo podoba mi się to, że w godzinach, w których korzystam z siłowni przychodzi tak mało ćwiczących, świetnie, że nie ma wśród nas mężczyzn. Urządzenia są nowe i naprawdę zachęcają do ćwiczeń. Szatnia i toaleta spełnia moje oczekiwania, choć w szatni przydałoby się duże lustro i może więcej miejsc do siedzenia. Korzystałam także z solarium z bryzą. Urządzenie stoi w osobnym pomieszczeniu, wyłożonym kafelkami, gustownie urządzone. Drzwi z zamkiem umożliwiają zamknięcie się od środka i zapewniają komfort podczas zmiany ubrania i całego opalania. Cena zachęca do skorzystania. Klub oferuje atrakcyjne zajęcia - każda pani znajdzie coś ciekawego dla siebie - od ćwiczeń na piłkach po ćwiczenia na wyodrębnione części ciała (brzuch, ramiona).

Active Lady Fitness jest klubem znajdującym się na ostatnim

Active Lady Fitness jest klubem znajdującym się na ostatnim piętrze Centrum Handlowego BATORY w Gdyni. Fitness jest prowadzone przez młode i bardzo sympatyczne osoby, które lubią to co robią i znają się na zdrowym stylu życia. Osoby, które przychodzą pierwszy raz są oprowadzane po salach, mogą uczestniczyć w wybranych zajęciach, na próbę, bez konieczności wykupowania karnetu. Pani Marta, instruktorka fitness a zarazem właścicielka klubu zawsze z ogromnym ciepłem i uśmiechem podchodzi do każdej klientki, dbając o jej dobre samopoczucie. Jest to klub tylko dla kobiet, dlatego wszystkie Panie mogą się tam czuć bardzo swobodnie. Zajęcia urozmaicane są i dostosowywane do gustów klientek. Klub składa się z sali do zajęć aerobowych, sali do spinningu, siłowni kardio, sauny, solarium oraz gabinetu masażu. Ofeta klubu dostosowana jest tak, aby Panie niezależnie od wieku oraz sprawności fizycznej czuły się komfortowo i mogły wybrać coś dla siebie. Klub jest naprawdę przyjemny, czysty, ceny są przystępne. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. się chwali. Nie podobają mi się jedynie ceny, które obowiązują. Uważam że jest trochę za drogo jak na tak małą miejscowość (ceny są porównywalne z cenami z Wrocławia). Mimo to serdecznie polecam to miejsce dla osób lubiących duży wysiłek fizyczny, chcących zrzucić kilka kilogramów lub wymodelować sylwetkę.

Odwiedzałeś ostatnio ACTIVE LADY FITNESS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem