"U mustafy" kuchnia syryjska

( 5.00 )

Opinie (2)

Super jedzenie

Restauracja jest bardzo przytulna, obsługa bardzo miła i życzliwa. Często wpadamy tam z dziewczyną na szybkie JEDZENIE. Odnośnie dań jest duży wybór od dania po prostego kebaba, duża ilość dodatków, dwa rodzaje mięsa. Czekamy na jakieś nowe innowacje. Jestem na tak.

Wraz z przyjacielem słysząc pozytywną opinię o kebabie 'u

Wraz z przyjacielem słysząc pozytywną opinię o kebabie 'u Mustafy' postanowiliśmy sami przekonać się co do wartości oferowanych przez Mustafę kebabów. Lokal okazał się rozmiarów niewielkich aczkolwiek był czysty, zadbany i przyjemny. Odn. sprzedawcy kebabów pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fakt ze był cały spocony. Można by to tłumaczyć warunkami pracy (wysoka temp. w lokalu z powodu gorącego rusztu) aczkolwiek widok itak budzi pewne zastrzeżenia. Jakość zamówionych kebabów jak i ich cena była bez zastrzeżeń, nie pożałowano nam sosów jak mięsa - podstawowych składników dobrego kebabu które w wielu innych lokalach są zastępowane ogromną ilością np. sałaty. Po obsłużeniu nas kolejne dwie niekorzystne rzeczy które rzuciły mi się w oczy było: 1. Sprzedawca udał się na prowizorycznie zrobione zaplecze skąd czuć było, że ewidentnie zaczął palić papierosa. 2. W lokalu grał głośno telewizor nastawiony na jakimś arabskim kanale który utrudniał rozmowę i tylko niepotrzebnie powodował hałas. W mojej ocenie niestety wspomniane minusy wpływają na ujemną ogólną ocenę.

Odwiedzałeś ostatnio "U mustafy" kuchnia syryjska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem