Admir - minimarket

( 3.00 )

Opinie (1)

Prawie codziennie robię zakupy w tym sklepie w dziale

Prawie codziennie robię zakupy w tym sklepie w dziale minimarket. Miałam jednak jedną niemiłą sytuację. Chodzi mi konkretnie o to, że pewnego dnia robiłam zakupy i chciałam zapłacić banknotem 20 złotowym, który był w części przerwany i sklejony. Dla mnie pieniądz to pieniądz bez względu na to jak wygląda. Co prawda był to banknot lekko uszkodzony ale wartość swą zachowywał. Pani przy kasie jednak nie była tak miła i nie chciała go przyjąć. A najlepszy est fakt, że ten banknot uszkodzony otrzymałam jako resztę z innych zakupów. Oczywiście wtedy go wzięłam bez żadnego "ale" bo pieniądz to pieniądz. Jednak kiedy mi przyszło nim płacić w tej samej kasie już wyniknął problem z jego przyjęciem. Kiedy powiedziałam, że ten banknot otrzymałam w tym sklepie a teraz oni przyjąć go nie chcą jako zapłatę to się zdenerwowałam. Musiałam chwile czekać przy kasie, aż pani poszła się zapytać czy może przyjąć taki banknot. W końcowym efekcie przyjęła go jednak z wielką niechęcią, bo cóż oni teraz zrobią z takim banknotem zniszczonym... Ehh zawiodłam się takim postępowaniem z ich strony. Pieniądz to pieniądz, po prostu był lekko naruszony a już nie chcieli go w sklepie przyjąć.

Odwiedzałeś ostatnio Admir - minimarket?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alma Market

(4.50 )

Bomi

(3.46 )

Piotr i Paweł

(3.52 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem