ABC dla dzieci

( 0.50 )

Opinie (3)

Miła obsługa

Miła obsługa , która wykazuje zainteresowanie klientem. Szybko mozna uzyskać wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi dotyczace produktów, które nas interesują. Po krótkiej rozmowie udało mi sie nawet utargować kilka złoty, pomimo ustalonej już ceny promocyjnej. Sklep godny polecenia . Godny uwaqgi jest takze bogaty asortyment.

Witam

Witam. Odwiedziłam tj. hurtownie artykułów dziecięcych. Sklep duży, czysty. Obsługa bardzo sympatyczna. Sklep ma różne oznakowania, wskazująć klientowi, gdzie znajduje się konkretny dział. Bardzo dużo asortyment. Różne marki kształty. Jednym słowem od wyboru do koloru. Jednak, pytając o coś ekspedientki nie zawsze znały odpowiedzi na moje różnorodne pytania. Mimo to była odpowiedź : " proszę poczekać zapytam szefa". I po chwili dostałam satysfakcjonującą odpowiedź. Kierownik sklepu również bardzo angażuje się w dobro klientów i pomoc swojemu personelowi. Bardzo zgrany i zorganizowany zespół.

Odwiedzałeś ostatnio ABC dla dzieci?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EUROCASH

(3.87 )

Makro Cash and Carry

(3.72 )

Selgros Cash&Carry

(3.84 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem