AUTONAPRAWA

( 0.50 )

Opinie (1)

Wystawiam niską ocenę gdyż to co zaobserwowałem mając

Wystawiam niską ocenę gdyż to co zaobserwowałem mając okazję korzystać z usług tego przewoźnika przeszło granice mojej wytrzymałości. Jechałem z tym przewoźnikiem do pracy. Jednak nie była to jazda ale jakieś kpiny kierowcy skierowane w jadących pasażerów. Człowiek jechał tym busikiem jak żółw (trasa Zamość - Zwierzyniec/ odjazd z ulicy Szczebrzeskiej około 7.00). Nie widać było jakiś problemów technicznych a facet mimo to jechał bardzo powoli... Sama jazda to jednak nic... Kierowca był tak bezczelny,że pozwolił sobie na zapalenie papierosa w obecności klientów. Tak więc zapalił sobie papierosa czego robić nie powinien i do tego jechał jeszcze jakby był kierowcą swojego prywatnego samochodu. Nie znam czy człowiek jechał według przepisowego czasu ale tam w tym busie jechali ludzie do pracy. Po co więc bierze ludzi i pieniądze od nich za bilet. Powinien poinformować że jedzie bardzo powoli i że jest to busik dla palących...

Odwiedzałeś ostatnio AUTONAPRAWA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.55 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.07 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem