PZU

( 3.79 )

Opinie (4104)

Rewelacyjnie.

Jakość obsługi na wysokim poziomie. Mimo że kompetencje specjalisty nie były zadawalające to zaangażowanie i kontakt rewelacja.

Szybko i konkretnie

Telefon wykonany w sprawie wyceny ubezpieczenia podróżnego. Szybka i konkretna rozmowa na jakiej mi zależało zakończona wykupieniem ubezpieczenia . Przedstawione możliwe warianty i różne kwoty.

Długie kolejki

Bardzo często w tej placówce można utkwić na dłużej. To ze względu na długie kolejki do poszczególnych stanowisk, a szczególnie tych z ubezpieczaniami na życie. Szkoda, bo obsługa sama w sobie jest ok.

Obsługa na poziomie...

Brak wiedzy merytorycznej, a takie cechy jak empatia, zrozumienie i pomoc to pojęcia całkowicie niezrozumiałe dla pracowników infolinii pzu. Ciągła rotacja pracowników powoduje duże braku w podstawowej wiedzy obsługiwanego obszaru.

Musi być lepiej

Musicie zmienić adres w systemie, ponieważ przy ul. Dużej 21 nie ma już PZU. Jest natomiast przy ul. Solnej. Panie nie są kompetentne nie uśmiechają się i proponują klientom ubezpieczenia na siłę. Muszą zmienić się na lepsze. Życzę tej firmie więcej dbałości o klientów i pracowników. Życzliwości i uśmiechu.

PZU - Ochrona i jakość zawsze wysoka.

Firma z tradycjami, pełen profesjonalizm i skuteczność działania. Doskonały kontakt, rzetelna obsługa, dopasowanie oferty do wymagań klienta. Życzę Wam PZU - aby firma działała, by się rozwijała, szerokiego asortymentu, uśmiechu pracowników i doskonałych wyników. Premii od Mikołaja i góry prezentów.

Bardzo słaba obsługa i usługa

W dniu wczorajszym próbowełm umówić się na wizytę telemedyczną przez aplikację PZU. Aplikacja nie działała. Zadzwoniłem na infolinię i zamówiłem konsultację telemedyczna z lekarzem pierwszego kontaktu. Wszystko przebiegało sprawnie. Po wizycie udałem się aby zrealizować receptę do apteki po czym dowiedziałem się że leki są płatne 100% pomimo faktu że płacę regularnie składki a lek jest częściowo refundowany. Pracownik infolinii nie potrafił mi tego wyjaśnić i stwierdził, że widocznie lekarz nie maiła umowy z NFZ.

Profesjonalna obsługa

Miła i przyjemna atmosfera. Nawet jeżeli trzeba chwilę poczekać na obsługę, to jest to jasne i przejrzyste. Pracownicy przyjaźnie nastawieni do klientów.

Odwiedzałeś ostatnio PZU?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem