ACN Communication Network

( 4.00 )

Opinie (1)

ACN Communication Network jest operatorem alternatywnym

ACN Communication Network jest operatorem alternatywnym,z którego usług korzystam wybierając preselekcję zamiast Telekomunikacji Polskiej S.A.Operator korzystając z łączy i infrastruktury TP oferuje dobrej jakości połączenia.Dzisiaj skorzystałam z usług Biura Telefonicznej Obsługi Klienta.Uzyskanie połączenia z konsultantem trwa długo.Za długo.Rozmowa jest poprzedzona wielokrotnymi,długimi i różnorodnymi informacjami,komunikatami i reklamami co powoduje pewne niezadowolenie gdyż w mojej ocenie tych reklam jest za dużo.Abonent może poczuć się zniecierpliwiony.Przy wysłuchiwaniu informacji nieco zdegustowana chciałam już przerwać połączenie.Zanim jednak to zrobiłam w porę zgłosiła się konsultantka,która przedstawiwszy się z imienia i nazwiska uprzejmie zaoferowała swoją pomoc.Po niedługiej,co jest cenne ,w porównaniu do innych infolinii weryfikacji udzieliła mi konkretnej i wyczerpującej informacji na zadane przeze mnie pytanie.W związku z tym,że moja sprawa była nieskomplikowana a konsultantka rzeczowa, dobrze przygotowana merytorycznie i nie musiała konsultować się z innymi pracownikami szybko zakończyłam połączenie.Na pożegnanie konsultantka podziękowała za rozmowę i telefon do ACN,poinformowała mnie,że w sytuacji gdy będę miała jakieś sprawy biuro jest zawsze do dyspozycji abonenta.W tym miejscu podała godziny pracy biura, ponieważ ACN nie oferuje usług non stop przez 24 h. Zadowolona z jakości i szybkości obsługi , pomimo wstępnej, przydługiej akcji reklamowo- informacyjnej wystawiam telefonicznemu biuru obsługi klienta ACN pozytywną notę. Zaznaczam też,że obsługa abonenta ACN odbywa się na koszt operatora co łagodzi niezadowolenie z wysłuchiwania niechcianych informacji.

Odwiedzałeś ostatnio ACN Communication Network?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.07 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem