7 day

( 3.75 )

Opinie (3)

Lokal położony naprzeciwko Uniwersytetu Bydgoskiego

Lokal położony naprzeciwko Uniwersytetu Bydgoskiego, z trzy poziomowym ogródkiem, trzy telebimy, sport na żywo, codzienne granie DJ-a oprócz niedziel. Niesamowita aranżacja wnętrza oraz atmosfery, jaka panuję w 7 day zmusza każdego do przybycia tam po raz drugi. Pub jest dwupoziomowy, na dole znajduję się bar a wyżej loże i stoliki dla klubowiczów. Miejsce spotkań studentów i osób lubiących dobrą zabawę. Barmani bardzo mili i uprzejmi. Sumienie wykonują swoja pracę. Warto przyjść tam i poczuć ten niesamowity klimat, który tam panuje.

Odwiedzałeś ostatnio 7 day?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem