ArtSun

( 3.50 )

Opinie (1)

Dzielnica Rataje w Poznaniu nie obfituje w salony urody a

Dzielnica Rataje w Poznaniu nie obfituje w salony urody a co za tym idzie- solaria. Chcąc skorzystać kilka razy przed końcem roku postanowiłam odszukać najbliższe punkty za pomocą internetu. Połowa okazała się nieaktualna (brawo dla Zumi) ale udało się odnaleźć Solarium w Pasażu Rondo koło Selgrosu. Po kilkukrotnym skorzystaniu z usług ARTSUN postanowiłam dokonać należytej oceny. Otóż trzykrotnie na moje (nie)szczęście na drzwiach przyklejona była wygnieciona i odręcznie nagryzmolona kartka "wracam za chwilę" . Chwila ta trwała najdłużej 15minut i podejrzewam że koleżanki z sąsiedniego boxu zadzwoniły po pracownicę widząc mnie nieustępliwą pod drzwiami. Dwa razy okazało się że przerwałam w zakupach w pobliskim Piotrze i Pawle. Sytuacja była podobna w przypadku dwóch różnych pań obsługujących. Pierwsza-młodsza powaliła mnie tekstem: moment tylko rozpakuję zakupy. Starsza okazała więcej kultury i przeprosiła za nieobecność. Poza tymi stałymi punktami obsługi inne elementy przebiegają nienagannie. Nigdy nie ma problemu z ilością bilonu. Na każde pytanie odnośnie mocy i okresu używania lamp, otrzymuję wyczerpującą odpowiedź a atmosfera w poczekalni jest miła. Zastrzeżenia mam jednak do łóżek opalających. W ArtSun mieszczą się 4 łóżka przy czym ja korzystałam dotychczas z trzech. Każde jest innej firmy, każde opala inaczej ze względu na jakość i stan lamp. Pod tym względem panuje nieporządek. Pracownica zapytana o najlepsze łóżko nie bardzo wie co odpowiedzieć. Na koniec karnecik. Nie wiem dlaczego większość solariów odchodzi od promocji 10tego gratisowego opalania. ArtSun postąpiło podobnie nie proponując klientowi nic w zamian.

Odwiedzałeś ostatnio ArtSun?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Solarium KID

(5.00 )

Solarium Ergoline

(4.25 )

Vera

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem