Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

( 1.50 )

Opinie (1)

Jestem zbulwersowany i rozgoryczony sytuacją

Jestem zbulwersowany i rozgoryczony sytuacją, jaka dotknęła moją żonę, o pośrednio również mnie po wypadku, któremu żona uległa na początku sierpnia br. W dniu 07. sierpnia 2009r. ok. godz. 04.50 schodząc ze schodów zewnętrznych budynku, w którym mieszkamy doznała skomplikowanego złamania jednej nogi oraz stłuczenia drugiej, co skutkowało uciążliwym leczeniem i dłuższą kilkumiesięczną rehabilitacją. Bezpośrednią, udokumentowaną przyczyną zdarzenia było niedbalstwo administratora terenu, a więc Beskidzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.Każdy, zwłaszcza dziecko, ale też osoba starsza mogła przecież wpaść do kompletnie niezabezpieczonej dziury w schodach o wymiarach 0,5 x 0,5m. Zdarzenia tego można było uniknąć gdyby schody zewnętrzne utrzymywano w należytym porządku jednak- z tego, co mi wiadomo-kilka osób zostało poszkodowanych na skutek tego karygodnego zaniedbania. W związku z tym przykrym zdarzeniem, po zakończeniu rehabilitacji, w połowie listopada zwróciliśmy się do Zarządu Spółdzielni o przyznanie stosownej rekompensaty tytułem poniesionego przez moją żonę poważnego uszczerbku na zdrowiu. Czy można to ocenić jako roszczenie wygórowane? Nie każdy może przecież liczyć na odszkodowanie z instytucji ubezpieczeniowej. Prośba była utrzymana w tonie polubownym. Załączyliśmy kopie stosownej dokumentacji medycznej oraz zdjęcia miejsca zdarzenia. I co? I nic! W odpowiedzi "odbito piłeczkę" na pole Wspólnoty Mieszkaniowej, wskazanej, jako współodpowiedzialna za teren. Sprawdziłem! Jest to niezgodne z prawdą! Schody szybko naprawiono, zdjęć mi nie zwrócono.Kopie oczywiście posiadam. Piszę te słowa ku przestrodze! Każdy ma na pewno swoje doświadczenia ze spółdzielniami, zarządami, urzędnikami różnych szczebli.Większość znajomych namawia nas do do skierowania sprawy na drogę sądową. Jeszcze się zastanowię. Nie chcemy "wojny", ani dalszych kłopotów. Naiwnie dotąd myślałem, że można uczciwie i odpowiedzialnie pomóc człowiekowi w trudnej sytuacji. Pomyliłem się!

Odwiedzałeś ostatnio Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Giełda Papierów Wartościowych

(0.50 )

Wioska Internetowa

(5.00 )

EOS-KSI

(2.25 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem