Aerobik

( 5.00 )

Opinie (1)

Nie jest to żaden klub fitness

Nie jest to żaden klub fitness, tylko zającia - AEROBIK w szkole, który prowadzi Pani Dyrektor w swojej szkole na sali gimnastycznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tydodniu , we wtorki i czwartki o godz 19:00.Zainteresowanie tymi zajęciami cieszy się dużym powodzeniam wśród pań. Wiek pań uczęszczających na aetobik zaczyna się od 15,16 lat (uczennice Pani Dyrektor) do ..... (bez ograniczeń). Po spędzeniu takiej godzinki na zająciach , człowiek czuje się lepiej , a i można porozmawaić z innymi kobietami. Pani Dyrektor zawsze miła i uśmiechnięta , no i daje wycisk !!! Ale tak ma być !!! Uczęszczam często na te zającia , i nie zamieniłabym ich nawet na najlepszy fitness club. Cena za godz 3zł , które przeznaczane jest na cele szkoły.

Odwiedzałeś ostatnio Aerobik?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zakład Doskonalenia Zawodowego

(4.00 )

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

(2.75 )

Inkubator Przedsiębiorczości

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem