Chemar

( 3.50 )

Opinie (1)

W 2008 roku wypoczywałam w ośrodku Chemar

W 2008 roku wypoczywałam w ośrodku Chemar. Rezerwacji dokonałam emailem . Po przyjeżdzie na miejsce ,okazało się,że mój domek nie jest jeszcze przygotowany.A byłam pół godziny po rozpoczęciu doby hotelowej. Spędziłam pół godziny w holu recepcji czekając... W końcu zaprowadzono mnie do domku. Gdy się rozpakowałam i zaczęłam rozglądać,wyszły kolejne minusy. Domek był posprzątany "na szybko", czyli niezbyt czysty. Nie zmieniono koców ,był w nich piasek z plaży i to sporo. Po kilku dniach wyszły kolejne minusy. Łazienka żle wentylowana powodowała ,że w całym domku było wilgotno. Na dodatek ze starej lub uszkodzonej armatury wiecznie ciekła woda - podłoga w łazience była cały czas mokra. Miałam na miejscu wykupione wyżywienie. Minus - obiadokolacje ,które były bardzo skąpe. Jedyny plus ,to śniadania. Były w formie szwedzkiego stołu ,więc można było się na jeść i były bardzo smaczne. I drugi plus ,to bliskość plaży. W tym roku wybrałam inny ośrodek...

Odwiedzałeś ostatnio Chemar?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Panorama Szczyrk

(4.50 )

Ośrodek Wypoczynkowy Sosnówka

(0.50 )

Stajnia Gwiazda

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem