Baseny Termalne Besenova

( 1.50 )

Opinie (1)

W folderach i na stronie internetowej brak informacji o tym

W folderach i na stronie internetowej brak informacji o tym ze zamknięte jest część atrakcji oraz część tzw SPA. W hotelu Termal (***) obsługa podczas pięciodniowego pobytu ani razu nie wymieniła pościeli, a ręczniki z wielką łaską. Za cenę 73EUR za pokój można by spodziewać się trochę wyższego standardu. Ponadto ceny nie adekwatne do miejsca w którym się przebywa - 10EUR za obiad przeciętnej jakości to stanowczo za dużo jak na Słowację i miejsce gdzie poza kilkoma basenami nic nie ma.

Odwiedzałeś ostatnio Baseny Termalne Besenova?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem