Eska XTREME

( 3.50 )

Opinie (1)

Od Jakiegoś czasu słucham stacje Eska XTREME

Od Jakiegoś czasu słucham stacje Eska XTREME - Część stacji Eska, Szczerze mam mieszane uczucia co do tej stacji, bo ciągle leci to samo (ta sama playlista ciągle - nawet można po dłuższym czasie przepowiadać co będzie po danej piosence), a sama lista jest zmieniana 1/tydzien. + jest ze są tam kawałki starsze i młodsze, Te Ciekawsze, ale też te Gorsze co jest pozytywne dla Słuchacza Rockowego.I Oczywiście 0 audycji - Sama muzyka. Oceniam Stacje Eska XTREME na +2 za to że są ciekawsze kawałki, i ze nie ma audycji co jest dla mnie + bo mogę się rozkoszować przez pełną godzinę muzyką.

Odwiedzałeś ostatnio Eska XTREME?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Trójka

(5.00 )

Radio Zet

(3.50 )

RMF FM

(4.19 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem