Bibliotek Publiczna w Gnieźnie

( 4.50 )

Opinie (2)

Super

Super. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Odwiedziłem dzisiaj bibliotekę miejską w Gnieźnie celem

Odwiedziłem dzisiaj bibliotekę miejską w Gnieźnie celem przejrzenia gazety z zeszłej soboty, na wstępie Pan który obsługuje czytelnie ze spokojem zapytał z jakiego dnia, chciałbym gazetę przeczytać, a następnie mi ją podał, gdy skończyłem ją czytać poprosiłem o gazetę z przed czterech tygodni, zaznaczając iż nie pamiętam daty wydania gazety tylko dzień, a więc z kulturą pan udostępnił mi kalendarz i po podaniu daty poszedł odszukać ją w archiwum. Następnie poprosiłem o skserowanie interesującego mnie artykułu. Gazeta troszkę krzywo się z kserowała więc sam zaproponował ponowne odbicie owej strony. Wszystko z należytym spokojem i kulturą godną prawdziwego bibliotekarza.

Odwiedzałeś ostatnio Bibliotek Publiczna w Gnieźnie?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Planeta 11

(4.83 )

Biblioteka Główna UWM w Olsztynie

(4.02 )

Biblioteka publiczna Kędzierzyn-Koźle

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem