Jakość Obsługi

AXA

( 3.74 )

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje.

Opinie (956)

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super!

Jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Wiedza o pracowników na temat proponowanych ubezpieczeń jest w 100% wyczerpującą. W moim przypadku ubezpieczenie samochodu plus szyby i assisstance. Ceny bardzo dobre i szybkość obsługi w placówce wzorowa. Polecam.

długi czas oczekiwania na połączenie ..

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego oraz aby operatorzy w AXA skrócili czas oczekiwania na infolinii...

Sprawnie ale nie szybko

Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem zdecydowanie za długi. Około 3 min czekania. Wreszcie "podniosła słuchawkę" niesamowicie miła oraz merytorycznie przygotowana kobieta. Po chwili rozmowy oraz zweryfikowaniu wszystkiego otrzymałem odpowiedzi wraz z instrukcjami. Na zakończenie miłe pożegnanie. Rozmowa zdecydowanie na najwyższym poziomie.

Uwaga firma przywłaszcza pieniądze inwestorów

Uwaga na towarzystwo AXA i ich polisy inwestycyjne, niestety firma bardzo nierzetelna, strach powierzyć jakiekolwiek pieniądze, straszny bałagan. Firma dostała opinię od rzecznika finansowego o nieprawidłowościach mimo tego nadal lawiruje i nie chce oddać wpłaconych pieniędzy. Sprawa w sadzie.

Rewelacyjnie.

obsługa bardzo dobra, jestem zadowolona z kontaktu z axa oraz wyjaśnienia problemów

Tak sobie.

zero kontaktu z ich strony,gdy potrzebujemy jakichś dodatkowych informacji-są przekonani,że jak chwycą klienta to na.....wieki,wynika z tego wielka zarozumiałość

Bardzo źle.

Wysokie ceny ofert ubezpieczenia

Odwiedzałeś ostatnio AXA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

Cardif

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem