"Dyżurna

( 0.50 )

Opinie (1)

Weszłam do apteki przy okienku stały 2 panie sprzedające

Weszłam do apteki przy okienku stały 2 panie sprzedające, nie było klientów. Powiedziałam dzień dobry, nie odpwoiedziały zajęte rozmową. Stałam przy okienku ponad minutę zanim pani powiedziała proszę. Zapytałam o plastry śląskie (na odciski) pani powiedziała, że nie ma. Nie zaproponowała innych, sama o to zapytałam. Powiedziała jakąś nazwę. Nie pokazując. Musiałam znowu o to poprosić. Poszły gdzieś w głąb apteki szukać, nie mogły znaleźć. Kłóciły się o to gdzie jedna z nich je przełożyła, w tym czasie zadzwonił telefon. Jedna z pań odebrała( tel. stał przy okiennku), Pani rozmawiała sobie z córką a ja stałam przy tym okienku. Po jakimś czasie Pani udało znaleźć się plastry. Pani nie potrafiła mi nic doradzić i była bardzo nieprzyjemna.

Odwiedzałeś ostatnio "Dyżurna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.00 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(1.63 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem