123.agd.pl

( 1.00 )

Opinie (1)

27 listopada poprzez internet zamówiłam lodówkę Electrolux

27 listopada poprzez internet zamówiłam lodówkę Electrolux, suszarkę i czajnik bezprzewodowy.Na swojej stronie sklep zapewniał,że dostawa będzie szybko(do 2 dni roboczych)-bardzo mi to odpowiadało, bo i cena była przystępna i dostawa szybko.Potwierdzenie zamówienia otrzymałam na maila. Podałam telefon kontaktowy i cierpliwie czekałam na zamówione artykuły. mniej wiecej po tygodniu miła pani z firmy zadzwoniła i poinformowała mnie, że suszarka i czajnik są ale czekają na dostawę lodówki- i czy chcę dostać wszystko razem, czy maja przywieżć czajnik i suszarkę.Poprosiłam o dostarczenie drobnych sprzętów-miałam zapłacic za ich dostawę .Na lodówkę zgodziłam sie poczekać-miało to trwać ok. tygodnia( za dostawę lodówki miałam nie płacić-zgodnie z regulaminem dostawy). Niestety -"drobnicy" nie przywieżli, nie było zadnej informacji dlaczego. Po około 8-9 dniach telefon:są wszystkie sprzęty zamówione przeze mnie, ale lodówka okazała się być nie w kolorze zamówionym( miał być inox-okazała się biała-co mi nie odpowiadało)-prosili czekać i zapewniali, że do świąt towar będzie dostarczony na 100%.Poprosiłam o dostarczenie czajnika i suszarki-towar otrzymałam-za dostawę zapłaciłam 49 złotych. Gdy 22 grudnia nie było żadnej informacji o mojej lodówce-zadzwoniłam do sklepu, gdzie poinformowano mnie ,że niestety przed świętami na lodówkę nie mam szans. W takiej sytuacji zrezygnowałam z zamówienia .Lodówkę kupiłam w innym sklepie internetowym, cena była wyższa i dodatkowo musiałam zapłacić za dostawę. Sklep 123agd nie przeprosił za całe zamieszanie i nerwówkę.

Odwiedzałeś ostatnio 123.agd.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem