Centrum Ubezpieczeń komunikacyjnych

( 4.50 )

Opinie (1)

Po zapoznaniu się z ofertą ubezpieczeniową na stronie

Po zapoznaniu się z ofertą ubezpieczeniową na stronie internetowej postanowiłam zadzwonić i zaciągnąć dokładniejszych informacji. Odebrała bardzo miła pani. Odpowiedziała na wszystkie zadane przeze mnie pytania i zaprosiła do placówki. Pojechałam ponieważ musiałam wykupic polisę ubezpieczeniową. Po wejściu zuważyłam niesamowity porządek panujący na biurkach. Wystrój co prawda mało świąteczny ale nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia. Pani szybko policzyła mi skałdkę za ubezpieczenie, fachowo odpowiedziała na pytania i bezbłędnie wypełniła wniosek oraz polisę. Dokumenty spakowała do teczki tak aby się nie pogniotły dodając pachnącą zawieszkę do samochodu. Nie dostałam jednak Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, a to duże niedopatrzenie. Uzyskałam również informację, że w razie pytań lub problemów mogę się zgłosić do placówki i uzyskam pomoc.

Odwiedzałeś ostatnio Centrum Ubezpieczeń komunikacyjnych?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.78 )

Avus Polska

(0.50 )

AXA

(3.74 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem