akcesoria i upominki

( 5.00 )

Opinie (3)

Wchodząc do sklepu powiedziałam dzień dobry jednak tylko

Wchodząc do sklepu powiedziałam "dzień dobry" jednak tylko jedna ekspedientka z trzech odpowiedziała mi.następnie zaczęłam rozglądać się w celu znalezienia odpowiedniego prezentu. Niestety żadna z pań, pracujących w sklepie, nie podeszła do mnie i nie zapytała czy w czymś pomóc. Po ok. 10 minutach, gdy znalazłam stosowny prezent (spinki do koszuli męskiej), poprosiłam jedną z ekspedientek o podanie ich z wystawy, w celu zakupu. Pani od razu podeszła, wzięła upominek i zapytała "czy zapakować na prezent?" Odparłam, że tak. W czasie, gdy bardzo starannie i ładnie zapakowywała mi prezent, dwie pozostałe ekspedientki przyjmowały ode mnie pieniądze. Można było zauważyć, że jednak z nich pracuje w tym sklepie dopiero kilka dni, ponieważ druga pani pomagała jej przy przyjmowaniu zapłaty. Dokonałam transakcji karta płatniczą. Doświadczona sprzedawczyni krok po kroku pokazywała dla początkującej co należy robić. Trwało to ok. 5-6min. Następnie otrzymałam paragon oraz zapakowany prezent w torebce z logiem sklepu. Wychodząc ze sklepu powiedziałam "Dziękuje, do widzenia", sprzedawczynie odpowiedziały mi. Obsługa, jaką zastałam w sklepie, oceniam na +2, ponieważ wszystkie sprzedawczynie powinny odpowiedzieć "dzień dobry" dla klienta wchodzącego do sklepu. powinny również zainteresować się osobą w sklepie, pomóc jej wybrać prezent na odpowiednią okazje, doradzić. Poza tym czas, jaki ma zajmować zapłata za zakupiony produkt, powinien być krótszy, gdyż klient nie powinien stać przy kasie i czekać aż sprzedawczyni nauczy się przyjmować gotówkę do kasy fiskalnej lub dokonywać transakcji kartą płatniczą.

Odwiedzałeś ostatnio akcesoria i upominki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beverly Hills Video

(3.25 )

Video World

(3.50 )

Miejski Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem