Eurookno, Stolarka okienna

( 2.00 )

Opinie (2)

Słabo

Słabo. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi. Na plus: oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Chciałabym się podzielić opinią na temat

Chciałabym się podzielić opinią na temat, niestety, niekompetentnej i niesolidnej firmy. Chodzi mi o "EUROOKNO" (ogólnopolski producent), z siedzibą oddziału w Suwałkach przy ul. Warszawskiej 21. Jak nazwa wskazuje jest to producent okien. Niestety, dokonałam niefortunnego wyboru i zleciłam wymianę stolarki okiennej w całym mieszkaniu tej właśnie firmie. Zlecenie obejmowało również obróbkę wokół okien oraz zainstalowanie wentylatorów. Niestety, "fachowcy" montujący okna wstawili je krzywo, tak że otwory, które miały wpuszczać powietrze do wentylatorów wylądowały w ścianie betonowej. Drzwi balkonowe miały mieć opcję otwierano-uchylanych ale wymiary trochę nie pasowały, więc panowie powiedzieli, żeby do chwili wymiany tylko otwierać. O wymianę tych drzwi telefonicznie i listownie upominałam się dziesiątki razy. Rozmowy stawały się paradoksalne np. jeden z kierowników, z którym prawie codziennie rozmawiałam, przedstawiając się i omawiając problem, codziennie przepraszał, że jeszcze z tym nic nie jest zrobione ale on dopiero o tym ode mnie przed chwilą usłyszał i zaraz tym się zajmie (i tak około 15 razy). Moja cierpliwość sięgnęła zenitu gdy drzwi wypadły z zawiasów, ale i to nie było argumentem dla tej firmy do szybkiego usunięcia usterki (z otwartym balkonem musiałam spędzić jeszcze około 7 dni). Drzwi wymieniali 2 razy, ponieważ za pierwszym razem, już po zamontowaniu sam pracownik powiedział, że są one źle wymierzone i muszą zrobić drugie. Drugie też nie zamykają się tak jak powinny, ale na razie nie mam już na nich siły (poczekam, może znów wypadną) Chciałabym przestrzec wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy lub wymóc na niej podniesienie jakości świadczonych usług i rzetelne załatwianie klienta.

Odwiedzałeś ostatnio Eurookno, Stolarka okienna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(3.52 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem