AC CORTES Piotr Kalinowski, Artur Piechowicz S.J.

( 5.00 )

Opinie (2)

Bardzo dokładne pytania dotyczące nieprawidłowości w

Bardzo dokładne pytania dotyczące nieprawidłowości w działaniu auta, zadawanie pytań nie tylko mężowi jako "znawcy", ale również zwracanie uwagi na moje sugestie oraz zadawanie pytań mnie (to rzadko zdarza się w serwisach samochodowych). Zostawienie auta było uzgodnione na godz. 19-tą i punktualnie się zaczęło. Ufam, że jutro zgodnie z umową otrzymam telefon od pracownika i będzie rozpoznana przyczyna złego zapalania "na zimno".

Odwiedzałeś ostatnio AC CORTES Piotr Kalinowski, Artur Piechowicz S.J.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Mitsubishi

(5.00 )

Audi

(2.75 )

BMW

(4.48 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem