Stomatologia

( 4.00 )

Opinie (8)

Obsługa bardzo miła i fachowa

Obsługa bardzo miła i fachowa. Otrzymałam rzetelną informację dotyczącą procesu leczenia. wskazano mi kilka adresów gdzie mogę wykonać dodatkowe badania bez wskazania na konkretną przychodnię.

Super klinika stomatologiczna

Super klinika stomatologiczna. Poziom usług mają bardzo wysoki. Robią dosłownie wszystko od wybielania do wstawiania implantów zębowych. SE+ na Batorego to kilku bardzo doświadczonych specjalistów stomatologii. Leczenie kanałowe, które ostatnio tam mi robili, pan doktor wykonywał pod mikroskopem z taką precyzją, że nie mogłem wyjść z podziwu co do jego umiejętności. Naprawdę polecam.

Po raz kolejny byłem na wizycie

Po raz kolejny byłem na wizycie. Fachowa i szybka opinia oraz plan działania na przyszłość. Mam pojawić się z badaniami niedługo. Kosztów za oględziny brak. Polecam!

Trafiłem tu zupełnym przypadkiem ok 1

Trafiłem tu zupełnym przypadkiem ok 1.5 roku temu poszukując w potrzebie dentysty w weekendowy dzień. Od tego momentu pozostałem ich wiernym pacjentem.Oferują dwa oddzielne gabinety połączone niewielką poczekalnią z recepcją.Jakość obsługi świetna, bardzo kompetentni lekarze nastawieni na pomoc pacjentowi.Bardzo ważny jest fakt, że można w pełni zaufać postawionej diagnozie i poddać się działaniom jakie zaproponuje lekarz, bez obawy o próbę wyłudzenia pieniędzy (co w wielu prywatnych gabinetach niestety ma miejsce). Jakość usług oraz materiałów jest na najwyższym poziomie, a ceny dosyć konkurencyjne. Podkreślić należy także świetną atmosferę jaka panuje w gabinecie!Ja osobiście byłem już tam kilkanaście razy i zawsze jestem zadowolony. Poleciłem to miejsce znajomym i oni także stali się pacjentami. Wizytę można (i warto) rezerwować telefonicznie, gdyż ilość wolnych miejsc często jest ograniczona. Wielki pozytyw.

Brak dokładnego oznakowania

Brak dokładnego oznakowania, zwłaszcza, że lokal znajduje sie w kamienicy. Dość długi czas oczekiwania, nie było jednej osoby w recepcji, gdyż pełni ona jeszcze chyba dodakową funkcje. Pomimo tego, obsługa jest miła i kompetentna.

Odwiedzałeś ostatnio Stomatologia?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Jurajskie Centrum Medyczne

(4.50 )

Dental

(3.75 )

Publiczna przychodnia lekarska w Bydgoszczy

(1.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem