Banki i Kantory Wymiany Walut

( 0.50 )

Opinie (1)

Obsługa miła

Obsługa miła, aczkolwiek istnieje problem związany z zakresem działalności, który jest niewystarczający oraz nie w pełni satysfakcjonujący. Chodzi tu konkretnie o wymianę funtów brytyjskich na złotówkę. Spotkała mnie odmowa w około 25 placówkach banków i kantorów włącznie. Funty pochodzą z banków szkockich takich jak Bank of Scotland, Royal Bank of Scotland, Clydesdale Bank, Sterling i inne, oraz nawet funty brytyjskie z Bank of Ireland. Banknoty funtów brytyjskich nie istnieją podobno w Rejestrze Banknotów, który każdy bank posiada, w kantorach nie wymieniają bo banki ich nie mają w rejestrach więc są to pieniądze nieistniejące. Jednakże są to normalne brytyjskie funty, takie same jak wyprodukowane przez Bank Of England. Sytuacja jest po prostu śmieszna, a proszę sobie wyobrazić Szkota u mnie w mieście, który nie może swojego funta zamienić na złotówkę.

Odwiedzałeś ostatnio Banki i Kantory Wymiany Walut?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Alior Bank

(3.83 )

Bank Gospodarki Krajowej

(4.90 )

BNP Paribas

(3.82 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem