Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne

( 1.00 )

Opinie (1)

Do lokalu weszłam w celu przekopiowania zdjęć z karty

Do lokalu weszłam w celu przekopiowania zdjęć z karty aparatu na płytę CD. Stojąca za ladą pani (na imię miała chyba Ola) nie zwróciła na mnie uwagi i nie przerywała wycinania zdjęć paszportowych. Spytałam, czy wykonują interesującą mnie usługę. Odpowiedź: "tak..." i nadal wycinała zdjęcia. Po chwili spojrzała na mnie na i krzyknęła: "Pani chyba widzi, że jestem sama!", po chwili jednak wzięła moją kartę, zaczęła przegrywać (uprzednio pouczywszy mnie, że karty mi nie wyczyści, bo to się robi w aparacie - a ja chciałam skopiować zdjęcia, a nie przegrać....)po czym wyszła na papierosa, zostawiając mnie samą w salonie....po chwili wróciła, wręczyła mi płytę, zainkasowała 10 zł i to był koniec nieudanej, wg mnie, wizyty.

Odwiedzałeś ostatnio Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Kodak

(3.89 )

Fotojoker

(2.76 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem