Biuro informacji turystycznej Pszczyna

( 5.00 )

Opinie (1)

Informacja mieści się między parkiem a rynkiem

Informacja mieści się między parkiem a rynkiem. Łatwo można ją znaleźć, jeżeli jest się szalonym turystą szukającym takich miejsc. W każdym mieście, w którym jestem szukam informacji turystycznej i mapek.Dzięki tym instytucją, można wiele zobaczyć w mieście, które się odwiedza. W Pszczynie w informacji siedzi Pan. Jest bardzo miły. Na każde moje pytania odpowiadał chętnie. Otrzymałam mapki, informatory i wiele cennych informacji. W informacji można zakupić różne fajne folklorystyczne przedmioty, książki, figurki związane z miastem i jego atrakcjami. Ceny nie są wysokie. Polecam każdemu, kto nie był w Pszczynie to miejsce.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro informacji turystycznej Pszczyna?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gospodarstwo Agroturystyczne WATRA

(4.50 )

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu

(2.00 )

Schronisko Młodzieżowe

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem